Centrum sociálních služeb Jindřichův Hradec
Sociální služby Česká

Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Aktuality


2 Starší

Vyhodnocení poskytovaných služeb

Zveřejnili jsme zprávu z vyhodnocení poskytovaných služeb za rok 2017. Celé její znění najdete ve složce "Dokumenty".


Publikováno 12. 3. 2018 8:03

Vepřové hody

Poslední listopadový týden se v rámci volnočasových dílen uskutečnily vepřové hody, kde si klienti za pomoci asistentek připravovali různé zabijačkové pochoutky. Mohli si v domácích podmínkách zkusit vyrobit tlačenku, paštiku, prejt, šunku, připravit škvarky, upéct chléb, uvařit si k obědu vepřová kolena a usmažit řízky. Klienti si tak v tomto tematickém týdnu zažili atmosféru podobnou pravé zabijačce. Týden vepřových hodů byl zakončen společnou hostinou u živé hudby.

Veprova_Hlava.JPGNuz_Maso.JPGStul.jpg


Publikováno 8. 12. 2017 14:24

Projekt "Volný čas v Sociálních službách Česká"

V letošním roce jsme se klientům snažili pomoci zpříjemnit trávení volného času při odpočinku v zahradě, i v prostorách uvnitř zařízení na jednotlivých domácnostech. Proto jsme v období  květen až říjen 2017 v rámci projektu zakoupili tyto výrobky:

  • Čističky vzduchu, bezzápachové koše na inkontinentní pomůcky - pro zlepšení kvality vzduchu na pokojích klientů či společných chodbách
  • Houpací lavička – pro zpříjemnění pobytu v areálu zařízení v jarních a letních měsících.

Realizací tohoto projektu jsme výrazně přispěli ke zlepšení kvality prostředí, v němž naši klienti žijí a pohybují se, což je naším cílem jak pro rok 2017, tak pro roky následující.

Tento projekt je spolufinancován městem Jindřichův Hradec.

Logo_JH.jpg


Publikováno 13. 11. 2017 9:35

2 Starší